Reference biorezonance Ostrava - co o nás napsali nebo řekli uživatelé biorezonanční terapie

Pro mnoho lidí, je v dnešní době těžké, věřit některým moderním metodám, za které se platí. Zde je moudré být opatrný.

Jsme moc rádi, že naši zákazníci jsou ve většině případech spokojeni s naší prací a hlavně s účinností biorezonance. Jejich spokojenost se odráží i v tom, že různé biorezonanční terapie u nás využívají pravidelně, rádi se k nám vracejí, doporučují nás jejich rodinám, známým, kolegům v práci a jiným lidem. Za to jim moc děkujeme.

Co o nás říkájí? Co o nás napsali? Zde jsou vyjádření některých z nich:

• Mnoho let mně obtěžoval ekzém na obou rukách. Použila jsem hodně různých masti,ale nic nezabíralo. Biorezonance mi do měsíce ruce vyčistila. L.Š.

• Migrény postupně odešli. Dnes už nemusím ležet na zemi a čekat jak to přejde. Děkuji. P.K

• Senzačné. O alergii na pyly můžu mluvit v minulém čase. L.K.

• Bolesti břicha přestali ihned u prvního sezení. F.K

• 7 let jsem bral tablety na vysoký tlak. Asi po 5 sezeních jsem ze 3 sešel na půl tablety. D.K

• U některých lidí biorezonance zabere hned, u někoho to trvá déle. Proto biorezonanci využívám už několik let. Měl jsem zdravotní problémy a nevěděl jsem jejich příčinu. Žádné lékařské vyšetření neukázalo, že mám nějaký zdravotní problém. Nemluvě o tom, že na některá vyšetření člověk čeká více než měsíc a ještě jsou nepříjemné. Lékařem mi bylo doporučeno, abych vyzkoušel alternativní medicínu. V průběhu let jsem toho z alternativní medicíny vyzkoušel více. Nepřineslo to však takový výsledek jako biorezonance. Biorezonance ukázala, že mám potravinové alergie a to hlavně na lepek. Už několik měsíců jím bezlepkové potraviny, a můj zdravotní stav se zlepšil. Je to jeden z mnoha důvodů proč na biorezonanci chodím pravidelně. Mihajlo

• Moc Vám děkuji za pomoc. Vypadá to skoro jako zázrak. Dva týdny úporných bolestí (calcifikace ramenního kloubu). Lékaři kromě obstřiku neuměli pomoc. Bolelo mě i dýchání. Zašla jsem na bio a okamžitá úleva! Už když jsme odcházela jako bych sundala batoh a začala jsem hýbat rukou a druhý den 95% bolesti pryč. Díky! Doufám, že mě už to nepotká... Vlasta Neuwritová :-)

• Co mi přinesla a v čem mi pomohla biorezonance:
1. Po vstupním vyšetření se ukázalo, že mé problémy se zažíváním způsobuje lepek. Doporučení na vynechaní pečiva a jídel obsahující více lepku se ukázalo jako velmi dobré. Zažívání se zlepšilo a bolesti břicha odezněly.
2. Po plazme a terapiích mi konečně povolily nesnesitelné  bolesti  hlavy, kterými  jsem trpěl i 5 x do týdne. Dále pak nálepky s nahranýma frekvencemi taky velmi pomohly.
3. Nejvíce hodnotím, ale pomoc od únavy. Únavou jsem trpěl hodně a bylo to velmi nepříjemné. Po terapiích na zlepšení funkce štítné žlázy a nasazení kelpu se vše zlepšilo. Špatnou funkci štítné žlázy neodhalili ani lékaři, i přesto že jsem několikrát upozorňoval na šílenou únavu.
Biorezonanci mohu jen doporučit, chválím příjemné prostředí a hlavně přístup. Majer

• Na svou první biorezonanci jsem se dostavil asi před rokem a půl ve svých téměř třiceti letech, když mi po deseti letech co jsem se léčil s hypertenzí došlo, že jsem do konce života odkázán na léky a budu pojídat lidově řečeno chemii. Jelikož Libušku znám již několik let začal jsem se zajímat blíže o její práci a v čem její práce spočívá. Při prvním povídání mi to všechno připadalo jako sci-fi. Nicméně již po první návštěvě, jsem byl nadšený a po dvou měsících jsem vyměnil léčiva za přírodní extrakty. Nejen, že se mi tlak dostal do normy, ale ulevilo se i ledvinám, které dostávaly díky medikamentům zabrat. Líbí se mi to, že biorezonance řeší tělo jako celek, ne jen jediný problém, který nás trápí. Patřím mezi lidi, kteří jsou alergičtí na různé reklamy obzvláště typu teleshoping. Nemám rád podbízení a vnucování se. Nicméně v tomto směru vidím, kolika lidem biorezonance pomáhá, tak doporučuji dál. Velká spousta mých přátel a blízkých již vyzkoušela a jsou nadšení. Velmi děkuji touto cestou Libušce za profesionalitu, pomoc a ochotu poradit kdykoli a kdekoli. V.Š.

• Má zkušenost je pouze a jen pozitivní, BIOREZONANCI jsem znal ze zkušeností přátel a poprvé ji sám navštívil při dlouhotrvající únavě a vyčerpání. Byla mi nalezena lehčí forma boreliózy, patrně po komářím štípnutí a již po prvním sezení jsem cítil lehkou úlevu, jakoby si člověk nabil baterie. Po intenzivní asi měsíc a půl trvající léčbě vždy 1x týdně mi příznaky únavy a vyčerpání zcela vymizely a to i bez jakýchkoliv nároků na změnu životního režimu. Mimo to BIOREZONANCE neuvěřitelným způsobem pomohla mé ženě, kdy měla jít na operaci se žlučníkem ( měla silné záchvaty, kameny ..... ) a po průběžné léčbě a dodržení pár zásad stravovacího režimu, na operaci nemusela a do dnes nemá se žlučníkem větší potíže. Biorezonance již pomáhá s různými problémy velké části mé rodiny a to vždy k lepšímu. Navíc přístup personálu k Vašim potížím je zcela výjimečný a profesionální, kde se nejedná o kvantitu, ale o kvalitu léčby. Tuto možnost alternativní ( nutno říci, zcela bezbolestné a šetrné ) léčby budu dle potřeby navštěvovat určitě raději než klasickou medicínu, a vždy ji mohu komukoliv jen a jen DOPORUČIT. TOMÁŠ PLICHTA, Oldřišov

• Dobrý deň, chcela by som sa s vami podeliť o moju zkúsenosť s biorezonancou. Táto liečebná metóda bola pre mňa úplne nepochopiteľná a hlavne neuveriteľná vec, že si sadnem pred počítač a tam pri držaní dvoch vecí v ruke a so sluchatkami na hlave mi povedia diágnozu a ešte k tomu mi ju pomožu vyliečit. Tak nejak mi o tom rozprával známi, ktorý tam chodil. Pokaždé som si ho doberala.
Raz v noci som sa zbudila so strašným bolením, nemohla som dýchať a srdce mi tak strašne bušilo, bolo mi zle nemohla som sa ani hnúť. Takže klasický postup, zašla som k doktorovi, stanovená diagnoza tri ŽLČNÍKOVÉ KAMENE, takže operacia akorát až za dva mesiace. Medzi tým boli záchvaty horšie, tak ma manžel objednal na biorezonanci, šla som tam s tým, že to odsedím a dajú mi všetci pokoj. Priamo v ordinaci som dostala záchvat bolo to hrozné, záchvat mi trval normalne aj pol hodiny, ale tam mi to začali hneď riešiť a záchvat pominul do pár minut, nuveriteľné, ale není dovod výmyslu. Sedení bolo viac a moj stav bol každé sedenie lepší.Po pár sedení som šla k doktorovi na predoperačné vyšetrenie a tam mi povedal, že žiadná operácia nebude a sámi sa divil, kamene tam neboli. Vravela som si,že je to náhoda, mohlo sa to vstrebať alebo vyplaviť..
Čo ma presvedčilo na 100% bolo,keď mi vyrastla hrudka na zápestí, diagnóza GANGILON. Postup odsatie na chirurgii želatíny z ruky, s tým,že sa to bude opakovať a nevyliečí sa to, bola to pravda za dva mesiace to bolo zase. Na bio mi to opeť riešili , nič nebolelo a asi tri dni sa nič nedialo. Potom hrudka začala postupovať po ruke na vrch. Šla som na bio s tým čo sa to deje, povedali mi že za pár dni ju mať nebudem, rozpustí sa a je to fakt, dodnes ju nemám a je to tri roky od vyliečenia. Na bio mi vyliečili základ prečo sa to opakuje, bol to nejaký zánet na kosti a to určite lekár nikdy nestanoví, diagnózu, ktorá nemoc zpôsobí a biorezonancia to dokáže.
Mám s bio ešte veľa pozitívnych zkúseností, ako so mnou tak so známymi, ktorý tam po mojej zkúsenosti šli, síce neverili, ako ja, ale chodia tam dodnes. Takže dnes, keď o tom píšem si strašne vážím toho, že so mnou mali trpezlivosť, pretože moje opovrhovanie a neveriace dotazy pri mojích návštevach boli, fakt zbytočné, možno by sme nemali všetko rozoberať do koreňa a proste skúsiť niekedy aj to čo nám príde, ako úplne nereálne. Pán Kerekeš pri mojích dotazach mi povedal: „televízor tiež nerozoberáme, aby sme prišli na to, ako funguje a pozeráme sa naňho.” Ďakujem pani Libuške za to čo pre nás robí a za jej ochotný prístup. L.

• Už 14 let se léčím na sníženou funkci štítné žlázy a asi 7 let na vysoký tlak. Spolu s tím mám cysty na ledvinách a poměrně často problém se zánětem močových cest. Biorezonance mi odhalila moji překyselenost, a pomáhá mi řešit veškeré další problémy. Díky ni se cítím lépe a vím na co se zaměřit - skladba potravin, nestresovat se atd. Pindurová

• Paní Libuško, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za služby, které nabízíte. Seznámila jsem se s biorezonanci u Vás, před cca 10-ti léty. V té první fázi to byla zvědavost. Nepamatuji si jaké zjištění mých neduhů bylo. Co bylo překvapením, že za velmi krátkou dobu je možné zjistit, jaký je stav mých orgánů, kde je problém a co se dá pro to dělat. Tzn., že já si mohu aktivně hlídat své zdraví. To jsem považovala a považuji za velmi důležité. Zařadila jsem návštěvu biorezonance do svého života, dle potřeby, nebo situace. Pozor, pro ty kdo to budou číst, sděluji, že nepovažuji biorezonanci za všelék. Pro mě je to barometr mého zdravotního stavu, a po zjištění, mohu dělat opatření. Mohu říci zodpovědně, že ve svých 70 létech neužívám žádné léky a cítím se stále dobře. Děkuji Jaroslava Maršová

• Dobrý den, jmenuji se Michaela M. Na bioresonanci k paní Libušce jsem začala docházet zhruba před 8 lety. Ne zcela pravidelně, ale podle potřeby, vzhledem k mému zdravotnímu stavu. Musím se přiznat, že vždy mi bioresonance pomohla od akutního problému. Letos jsem vyhledala bioresonanci kvůli potížím, které mě limitovaly nejen v práci, ale v životě vůbec. Zhruba před měsícem mě začaly bolet nohy. Bolest byla velmi nepříjemná, byly to tlaky, brnění, pálení , štípání v dolních končetinách. S tímto problémem se trápím delší dobu, nicméně vždy po jednom dni bolesti ustály. Tentokrát se bolesti začaly stupňovat. Navštívila jsem různé lékaře, nechala jsem si udělat odběry. Výsledek byl, že jsem zcela zdravá a nic mi není. Oslovila jsem paní Libušku, že už opravdu nevím, co mám dělat. Po první návštěvě na bioresonanci mi zjistila, že mám nedostatek železa, v těle zbytek nepřeléčené boreliózy, a to vše mi způsobilo kloubní zánět. Zatím jsem absolvovala 2 návštěvy, ale již teď je mi mnohem lépe. Moc děkuji Libušce za péči a vstřícné jednání.

• Jmenuji se Jana P. Léčila jsem se s bolestí kolenou a bolesti ramene, při kterém jsem nezvedla ruku. Lékaři mi doporučili operaci. Dozvěděla jsem se o biorezonanci, kterou jsem 3x navštívila a mám po zdravotních problémech. Kolena nebolí a ruku zvednu. Doporučuji všem lidem, kteří mají tyto zdravotní problémy ať navštíví biorezonanci paní Libuše Kerekešové. Děkuji za vyléčení.

www.biorezonance.com